KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Parti teckningar 12122175

nr 1212 2175

Parti teckningar

Diverse, lösa blad, 1800-/1900-tal

Utrop:

600 kr

Såld:

100 kr

måndag 22 oktober 2018
kl 18:00:14

17/10 10:30:07 1      Vinnande bud
22/10 08:53:31 1      justering av budtak